Optiek - Kleinhandel in de regio West-Vlaanderen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (249)
Brussel (175)
Henegouwen (192)
Limburg (117)
Luik (159)
Luxemburg (53)
Namen (72)
Oost-Vlaanderen (241)
Vlaams-Brabant (130)
Waals-Brabant (68)
West-Vlaanderen (233)


 

Optiek - Kleinhandel in de regio West-Vlaanderen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |


Claeyssens Optic NV
Smedenstraat 5
8000 Brugge

T: 050 - 445050
F: 050 - 445051

E: brugge@claeyssens.be
W: http://www.claeyssens.be/

Declercq Optiek
Hondstraat 33
8870 Izegem

T: 051 - 313441
F: 051 - 313441

E: optiek.declercq@skynet.be
W: http://www.optiekdeclercq.net/

Dresen Optiek BVBA
Vlaanderenstraat 10
8400 Oostende

T: 059 - 704237
F: 059 - 255566

E: info@dresen.be
W: http://www.optiekdresen.be/

Dumont Steven Optiek BVBA
Rijselstraat 109
8200 Sint-Michiels

T: 050 - 388484
F: 050 - 300816

E: info@optiekdumont.be
W: http://www.optiekdumont.be/

Pelgrim BVBA
Marktstraat 10-12
8620 Nieuwpoort

T: 058 - 233425
F: 058 - 231148

E: pelgrim.npt@scarlet.be
W: http://www.juwelierpelgrim.be/

Tallieu Optiek
Bortierlaan 2
8600 Diksmuide

T: 051 - 503261
F: 051 - 504867

E: wim.dewulf@telenet.be
W: http://www.tallieudiksmuide.be/

Van Neste Optiek
Marktstraat 45
8870 Izegem

T: 051 - 306983
F: 051 - 316791

E: izegem@optiekvanneste.be
W: http://optiekvanneste.be/

Vandeputte Optiek
Marktstraat 25
8530 Harelbeke

T: 056 - 714573
F: 056 - 725741

E: info@optiekvandeputte.be
W: http://www.optiekvandeputte.be/

Herreman BVBA
Kerkstraat 12
8580 Avelgem

T: 056 - 645748
F: 056 - 490280

W: http://www.optiekherreman.be/

4straete Optics NV
Rijselsestraat 17
8500 Kortrijk

T: 056 - 222716
F: 056 - 228947

E: optics@telenet.be

Allosserie T (Optiek)
Westkerkestraat 3
8480 Eernegem

T: 059 - 299070
F: 059 - 299070

E: optiekallosserie@skynet.be

Anseeuw Optiek
Kortrijksestraat 11
8020 Oostkamp

T: 050 - 822447
F: 050 - 824248

E: info@optiekanseeuw.be

Baes Optiek
Strandlaan 304
8670 Koksijde

T: 058 - 624323
F: 058 - 624325

E: info@optiekbaes.be

Blanckaert en Labens Optiek- en Hoorcentrum
Kerkomtrek 18
8930 Menen

T: 056 - 513169
F: 056 - 518784

E: blanckaert@myonline.be

Bonte Dirk
Dumortierlaan 13
8300 Knokke

T: 050 - 608037
F: 050 - 620578

E: info@optiekbonte.com

Boury Optiek
Liebaardstraat 274
8791 Beveren

T: 056 - 702667
F: 056 - 702667

E: optiek.boury@telenet.be

Boury Optiek
Roeselarestraat 11
8560 Wevelgem

T: 056 - 411556
F: 056 - 422810

E: optiek.boury@scarlet.be

Bril-art
Rijselstraat 46
8820 Torhout

T: 050 - 222066

E: info@brilart.be

Buyse Optiek
Kerkstraat 81
8370 Blankenberge

T: 050 - 412420
F: 050 - 412420

E: optiekbuyse@pandora.be

Contactlenscentrum Knokke BVBA
Zoutelaan 11
8300 Knokke

T: 050 - 622574

E: info@cck.be

De Meulenaere Paul
Spanjestraat 3
8800 Roeselare

T: 051 - 202962
F: 051 - 202962

E: demeulenaere@proximedia.be

De Ridder
Kerkstraat 384
8370 Blankenberge

T: 050 - 419572
F: 050 - 331080

E: optiek.de.ridder@skynet.be

Decraene J
Bellegemsestraat 35
8510 Bellegem

T: 056 - 214352

E: jurgen.decraene@pandora.be

Demuynck Optiek BVBA
Hendrik Serruyslaan 14a
8400 Oostende

T: 059 - 803455

E: optiek.demuynck@proximedia.be

Derdaele
Poelkapellestraat 9
8920 Langemark

T: 057 - 488181
F: 057 - 488181

E: ivan.derdaele@pandora.be

Devloo Optiek
Leopold II Laan 21
8670 Oostduinkerke

T: 058 - 516871
F: 058 - 521566

E: optiek.devloo@skynet.be

Devolder Johan
Engelstraat 131
8480 Ichtegem

T: 051 - 588083

E: devolder.ichtegem@skynet.be

Dumon Optiek BVBA
Kursaalstraat 21
8301 Heist-aan-Zee

T: 050 - 512102
F: 050 - 512102

E: optiekdumon@skynet.be

Everaert Optiek
Leopoldlaan 46
8430 Middelkerke

T: 059 - 300899
F: 059 - 300299

E: info@optiekeveraert.be

Frames Optiek BVBA
Delaerestraat 4c
8800 Roeselare

T: 051 - 226408
F: 051 - 241095

E: info@framesoptiek.be

Himpe F
Grote Kring 7
8500 Kortrijk

T: 056 - 226507
F: 056 - 224963

E: optiek.himpe@skynet.be

Hoet Optiek nv
Vlamingstraat 19
8000 Brugge

T: 050 - 335002
F: 050 - 339463

E: optiekhoet@hoet.eu

Hugo Patrick Optiek
Leiestraat 35
8940 Wervik

T: 056 - 314934

E: info@optiekhugo.be

Huis Delagrange
Stationsstraat 8
8500 Kortrijk

T: 056 - 227592
F: 056 - 200545

E: huis.delagrange@skynet.be

Inter-Visie-Optiek
Burgemeester Vercruysselaan 37
8500 Kortrijk

T: 056 - 353583
F: 056 - 370037

E: intervisie@telenet.be

Irlen Centre Belgium BVBA
Pijpeweg 117
8310 Sint-Kruis

T: 050 - 364632
F: 050 - 369632

E: irlen.belgium@skynet.be

Lannoo Carl Optiek BVBA
Gistelse Steenweg 303
8200 Sint-Andries

T: 050 - 384112
F: 050 - 384112

E: info@optieklannoo.be

Lannoo-Dumortier Optiek
Roeselaarsestraat 29
8870 Izegem

T: 051 - 300427
F: 051 - 300427

E: optiek-dumortier@skynet.be

Look Optiek De Meyer
Markt 9
8790 Waregem

T: 056 - 604414
F: 056 - 604414

E: optieklook@hotmail.com

Medibrugge BVBA
Sint-Jakobsstraat 11
8000 Brugge

T: 050 - 341211
F: 050 - 346043

E: info@medibrugge.be

Optibel
Neerstraat 1
8580 Avelgem

T: 056 - 647979
F: 056 - 649779

E: opticienshantson@hotmail.com

Optiek Buyse BVBA
Kerkstraat 81
8370 Blankenberge

T: 050 - 412420
F: 050 - 412420

E: optiekbuyse@pandora.be

Optiek Carine
Hoogstraat 19
8470 Gistel

T: 059 - 276161
F: 059 - 274819

E: optiek.carine@skynet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?