Optiek - Kleinhandel in de regio Luik
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (249)
Brussel (175)
Henegouwen (192)
Limburg (117)
Luik (159)
Luxemburg (53)
Namen (72)
Oost-Vlaanderen (241)
Vlaams-Brabant (130)
Waals-Brabant (68)
West-Vlaanderen (233)


 

Optiek - Kleinhandel in de regio Luik



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 |


Krys Haccourt
Square Roi Baudouin 40
4684 Haccourt

T: 04 - 3742404

W: http://www.krys.com/

Krys Jemeppe
Rue du Grand Vinâve 30
4101 Jemeppe-sur-Meuse

T: 04 - 2336125

W: http://www.krys.com/

A.M.H. Optic SPRL
Rue Pont d'Avroy 29b
4000 Liège

T: 04 - 2230235
F: 04 - 2210782

E: optique-pont-davroy@skynet.be

Art et Regard
Rue Lulay des Febvres 1b
4000 Liège

T: 04 - 2222100
F: 04 - 2211500

E: info@artetregard.be

Baurens N SA
Rue de la Station 76-78
4650 Herve

T: 087 - 674818
F: 087 - 674593

E: optique.baurens@skynet.be

Bel-Optic
Rue du Pont des Chaînes 8
4500 Huy

T: 085 - 411281
F: 085 - 411281

E: bel-optic@skynet.be

Belle Optik
Hauptstraße 64
4780 Sankt Vith

T: 080 - 399886
F: 080 - 399887

E: info@belleoptik.be

Bonnesire (Opticiens)
Place Joseph Thiry 38
4920 Aywaille

T: 04 - 3844103
F: 04 - 3847021

E: bonnesireopticiens.aywaille@skynet.be

Bous
Rue Neuve 3
4032 Chênée

T: 04 - 3659917
F: 04 - 3659917

E: optique.bous@skynet.be

Braive Opticiens-BOP SCRL
Rue des Guillemins 15
4000 Liège

T: 04 - 2528891
F: 04 - 2520508

E: contact@bop-braive.be

Buisseret Optique
Rue des Clarisses 10
4000 Liège

T: 04 - 2232915

E: optique.buisseret@skynet.be

C. Vision SPRL
Rue de la Station 50
4101 Jemeppe-sur-Meuse

T: 04 - 2344377
F: 04 - 2344357

E: c.vision@skynet.be

Debatty Optique
Voie de l'Ardenne 26a
4053 Embourg

T: 04 - 2631400
F: 04 - 2631400

E: debattyaf@skynet.be

Defaweux SA
Rue de l'Eglise 40
4720 Kelmis

T: 087 - 659069
F: 087 - 659069

E: defaweux@busmail.net

Espace Optique
Rue Gustave Baivy 25
4101 Jemeppe-sur-Meuse

T: 04 - 2339355
F: 04 - 2333111

E: optique.dechamps@skynet.be

Faber G
Hauptstraße 83-85
4780 Sankt Vith

T: 080 - 228015
F: 080 - 228018

E: info@optikfaber.be

Fagnoul F SPRL
Rue Chemin-Rue 29a
4960 Malmedy

T: 080 - 338521
F: 080 - 339874

E: francois.fagnoul@skynet.be

Fagnoul.be SPRL
Hauptstraße 31
4780 Sankt Vith

T: 080 - 227026
F: 080 - 226911

E: francois.fagnoul@skynet.be

Gielen Optique
Place du Roi Albert 1
4300 Waremme

T: 019 - 323829
F: 019 - 323707

E: opticiens.gielen@belgacom.net

Hacour (Maison)
Rue Ferrer 134
4100 Seraing

T: 04 - 3367575
F: 04 - 3361989

E: bijouterie@hacour.com

Ideal Optique-Opticiens Krys SA
Rue de l'Yser 402
4430 Ans

T: 04 - 2465199
F: 04 - 2469587

E: krys.ans@skynet.be

Jossa SA
Rue de la Cathédrale 104
4000 Liège

T: 04 - 2322747
F: 04 - 2223242

E: info@jossa.be

Koonen Brille
Gospertstraße 75
4700 Eupen

T: 087 - 743006
F: 087 - 743006

E: info@brillekoonen.be

Lambotte Optique SA
Chaussée Roosevelt 23
4540 Amay

T: 085 - 312021
F: 085 - 514357

E: optique.lambotte@swing.be

Ledieu Luc
Avenue de l'Europe 1
4430 Ans

T: 04 - 2631344
F: 04 - 2631344

E: luc.ledieu@belgacom.net

Lelièvre J-P Optique SPRL
Porte des Aveugles 18
4500 Huy

T: 085 - 231947
F: 085 - 231947

E: optique.lelievre@wol.be

Leroy Optique
Place Verte 14
4800 Verviers

T: 087 - 330439
F: 087 - 341262

E: info@veranneman-audio.be

Lhoest (Optique)
Rue des Ponts 6
4684 Haccourt

T: 04 - 3790737
F: 04 - 3790737

E: optique.pascale.lhoest@swing.be

Mathieu Optique
Rue des Guillemins 44a
4000 Liège

T: 04 - 2527761
F: 04 - 2527761

E: fred.mathieu@skynet.be

Optic de Paris
Avenue Laboulle 96
4130 Tilff

T: 04 - 3882110
M: 0478 - 280986
F: 04 - 3883525

E: opticdeparis@skynet.be

Optical Group SPRL
Avenue du Progrès 3-7
4432 Alleur

T: 04 - 2470572
F: 04 - 2470572

E: opticalgroup@skynet.be

Optik Schütz
Marktplatz 2
Butgenbach

T: 080 - 444226
F: 080 - 444226

E: g.schutz@skynet.be

Optique Actuel
Rue de la Résistance 9
4420 Montegnée

T: 04 - 2471363

E: optique.actuel.montegnee@skynet.be

Optique Dechamps
Grand'Route 400
4400 Flémalle

T: 04 - 2339385
F: 04 - 2313381

E: optique.dechamps@skynet.be

Optique Point de Mire
Rue de la Croix Jurlet 244
4040 Herstal

T: 04 - 2643368

E: pdm.herstal@mutsoc.be

Optique Villers
Rue des Augustins 3
4500 Huy

T: 085 - 217401
F: 085 - 217401

E: optiquevillers@skynet.be

Osiris-Daout
Rue de l'Harmonie 1-3
4800 Verviers

T: 087 - 351866
F: 087 - 335599

E: osiris.daout@scarlet.be

Pirotte Opticiens
Rue Pont d'Avroy 13
4000 Liège

T: 04 - 2232732
F: 04 - 2231532

E: pirotte.michel@skynet.be

Ville J
Rue du Molinay 93
4100 Seraing

T: 04 - 3371036
F: 04 - 3371036

E: j.ville@skynet.be

Barattin M SPRL
Rue Saint-Léonard 217
4000 Liège

T: 04 - 2270917
F: 04 - 2270917

Bartholomé
Rue Saint-Nicolas 482
4000 Liège

T: 04 - 2265786
F: 04 - 2265786

Baudinet Georges
Chaussée des Grenadiers 33
4690 Eben-Emael

T: 04 - 2861563
F: 04 - 2861563

Baudinet Georges
Rue Elisa Dumonceau 17
4040 Herstal

T: 04 - 2640721
F: 04 - 2640721

Ben Optic
Rue Joseph Wettinck 51
4101 Jemeppe-sur-Meuse

T: 04 - 2268558
M: 0494 - 276622

Bériaux Optique SPRL
Rue de la Station 31
4880 Aubel

T: 087 - 687062
F: 087 - 687062

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?