Optiek - Kleinhandel in de regio Limburg
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (249)
Brussel (175)
Henegouwen (192)
Limburg (117)
Luik (159)
Luxemburg (53)
Namen (72)
Oost-Vlaanderen (241)
Vlaams-Brabant (130)
Waals-Brabant (68)
West-Vlaanderen (233)


 

Optiek - Kleinhandel in de regio Limburg



pagina: | 1 | 2 | 3 |


Jo Warniers Optiek NV
Stapelstraat 12
3800 Sint-Truiden

T: 011 - 684767
F: 011 - 685738

E: optiek@jowarniers.be
W: http://www.optiekjowarniers.be/

Bas-Optiek
Heuveneindeweg 42a
3520 Zonhoven

T: 011 - 816329
F: 011 - 816319

E: info@bas-optiek.be

Brabanders Marc
Oppelsenweg 87
3520 Zonhoven

T: 011 - 821819
F: 011 - 821819

E: brabanders.marc@skynet.be

Brilcenter Bocholt
Dorpsstraat 24
3950 Bocholt

T: 089 - 472431

E: brilcenter.bocholt@skynet.be

Brilcenter Hechtel
Rode Kruisplein 12
3940 Hechtel-Eksel

T: 011 - 729604
F: 011 - 729604

E: eyes4u@telenet.be

Brilcenter-Eyedeal
Europalaan 70
3600 Genk

T: 089 - 322430
F: 089 - 322437

E: info@eyedeal.be

Brillenhuys Chantal BVBA
Stationsstraat 44
3970 Leopoldsburg

T: 011 - 341670
F: 011 - 341127

E: info@brillenhuyschantal.be

Bruninx Design Optics NV
Maastrichterstr (Gal De Ware Vrienden) 1
3500 Hasselt

T: 011 - 221190
F: 011 - 213197

E: info@bruninx.be

Cerulis M
Sint-Maartenplein 74
3512 Stevoort

T: 011 - 314320
F: 011 - 314320

E: cerulis@hotmail.com

Costermans M
Koolmijnlaan 29
3550 Heusden

T: 011 - 572656
F: 011 - 575009

E: optiek.costermans@skynet.be

Creemers Optiek
Kerkstraat 31
3940 Hechtel-Eksel

T: 011 - 732314
F: 011 - 732314

E: optiek.creemers@scarlet.be

De Groeve L BVBA
Stalenstraat 21
3600 Genk

T: 089 - 380333

E: optiekdegroeve@skynet.be

Gerard Ilse Optiek
Koolmijnlaan 237
3582 Koersel

T: 011 - 420897

E: optiek.ilse.gerard@skynet.be

Husson Optiek
Oudestraat 9
3990 Peer

T: 011 - 631701
F: 011 - 631701

E: info@optiek-husson.be

Janssen BVBA
Nieuwstraat 39-50
3600 Genk

T: 089 - 352450
F: 089 - 352450

E: info@janssenfietsplezier.be

Jeuris Contactlenzen
Maastrichterstraat 89
3500 Hasselt

T: 011 - 225115
F: 011 - 222353

E: info@contactlenzenjeuris.be

Lieve Jehaes Optiek
Weg naar Zwartberg 52
3660 Opglabbeek

T: 089 - 853300
F: 089 - 853301

E: optiek.lieve@gmail.com

Molenaers M Optiek BVBA
Maastrichterstraat 59
3700 Tongeren

T: 012 - 232583
F: 012 - 232583

E: michel.molenaers@skynet.be

Nijs Walter Optiek
Torenlaan 5
3945 Oostham

T: 011 - 401003
F: 011 - 391024

E: walter.nijs1@pandora.be

Oogcentrum Genk
Grotestraat 4
3600 Genk

T: 089 - 359330
F: 089 - 359330

E: genk@lensonline.be

Optic Markt
Grote Markt 36
3800 Sint-Truiden

T: 011 - 684362

E: info@opticmarkt.be

Optiek Cleeren Jan & Co BVBA
Prins Albertlaan 33a
3800 Sint-Truiden

T: 011 - 688391
F: 011 - 674701

E: jan@cleeren.be

Optiek Edith Nys
Sint-Willibrordusplein 13
3550 Heusden

T: 011 - 420586
M: 0498 - 116450

E: info@optieknys.be

Optiek Geenen
Dorpsstraat 38
3930 Achel

T: 011 - 767438

E: optiekgeenen@telenet.be

Optiek Karine BVBA
Brugstraat 75
3550 Heusden

T: 011 - 452472

E: optiek.karine@telenet.be

Optiek Kristien Maris
Banneuxstraat 4
3500 Hasselt

T: 011 - 215522
F: 011 - 215523

E: info@optiek-kristienmaris.be

Optiek Mommen
Molenstraat 15
3550 Zolder

T: 011 - 538361
F: 011 - 538361

E: optiekmommen@telenet.be

Optiek Raquel Staeren
Weertersteenweg 166a
3640 Kinrooi

T: 089 - 704756
F: 089 - 704756

E: info@optiekstaeren.be

Optiek Vandormael
Luikerstraat 25
3800 Sint-Truiden

T: 011 - 682073
F: 011 - 674810

E: vandormael.optiek@pandora.be

Optiek Vanschoenwinkel
Strobandersplein 1
3590 Diepenbeek

T: 011 - 323004
F: 011 - 331902

E: gert@optiekvanschoenwinkel.be

Optiek Wim Cuyx NV
Kerkplein 6
3520 Zonhoven

T: 011 - 813789
F: 011 - 817165

E: info@optiekcuyx.be

Optikon Philippe Treunen BVBA
Zoutbrugstraat 35
3540 Herk-de-Stad

T: 013 - 552728
F: 013 - 552728

E: optikon@skynet.be

Ruiters K
De Schiervelstraat 21
3700 Tongeren

T: 012 - 236307

E: karin.ruiters@proximedia.be

Smeers BVBA
Abeelplein 11
3840 Borgloon

T: 012 - 746375

E: smeers.m@skynet.be

Tackoen Optiek
Havermarkt 4
3500 Hasselt

T: 011 - 229194
F: 011 - 235734

E: tackoen.tavans@skynet.be

Thys Katleen
Kazernelaan 18
3530 Helchteren

T: 011 - 531954
F: 011 - 531955

E: optiek.katleenthys@skynet.be

Van Tilborg Ivo
Stationsstraat 87
3620 Lanaken

T: 089 - 712106
F: 089 - 715009

E: optiek@vantilborg.be

Vangronsveld Carla (optiek)
Klokkestraat 7
3740 Bilzen

T: 089 - 503368
F: 089 - 503797

E: optiek.carlavangronsveld@euphonynet.be

Withofs Optiek BVBA
Kiezel Kleine Brogel 12
3990 Peer

T: 011 - 635689

E: info@optiek-withofs.be

Ann Optiek
Don Boscostraat 105
3940 Hechtel-Eksel

T: 011 - 732767
F: 011 - 732767

Berry Locht
Bosstraat 12
3680 Maaseik

T: 089 - 564663
F: 089 - 563161

Beyen L
Stationsstraat 50
3910 Neerpelt

T: 011 - 643580

pagina: | 1 | 2 | 3 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?